Keresés

péntek, 19 december 2014 16:08

Külföldi partneriskolák a Cserhátiban

A Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézménye olasz, lengyel és szlovák diákokat és tanáraikat látták vendégül az Egész életen át tartó tanulás Comenius iskolai együttműködések alprogramja keretében. A sorban harmadik találkozóra 2014 november 18-22. között került sor Lengyelország és Olaszország után Magyarországon. A 2013-ban indult, EU által…
Április 18-án Mohácson került megrendezésre a lábtoll-labda diákolimpia országos döntője, melyen iskolánk több egyéni versenyzővel és három csapattal képviseltette magát. Az erős mezőnyben (20 iskola közel 100 versenyzővel) remekül helytálltak tanítványaink. Az V. korcsoportos fiúk csapatversenyében a Bársony Szabolcs, Horváth Roland, Surdi László alkotta hármas 6. helyezést ért el, míg…
hétfő, 05 május 2008 00:00

Kenguru angol verseny

A város középiskolásai között áprilisban lezajlott 3 fordulós BETTY MEMORIAL angol nyelvi versenyen Ritecz Tamás 12.E osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Felkészítő: Faludi Zoltán Gratulálunk!
kedd, 29 április 2008 19:22

Helikon

Minap ért véget az Újkori Középiskolás Helikoni Ünnepségek idei rendezvénysorozata.A néptánccsoportok közül a Kanizsa Táncegyüttes kamaracsoportja (Cserháti Szakképző Iskola) bronz, néptánc szóló kategóriában a Csapi Nóra-Vizeli Gergő páros (Cserháti SZKI) szintén bronz minősítést kapott.
Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen iskolánk tanulói ismét kimagaslóan szerepeltek. Gratulálunk nekik és büszkék vagyunk rájuk.  SZAKMAI ELŐKÉSZÍTŐ ÉRETTSÉGI TÁRGYAK VERSENYE Gépészeti alapismeretek: Csizmadia Zsolt 26. helyezett, középfokú érettségi 100% jeles minősítés, kedvezményezett (egyetemi felvételi 25 + pont) Felkészítő tanár: György Gyula ORSZÁGOS SZAKMAI TANULMÁNYI VERSENY Gépészeti szakmacsoport: 52 5442…
csütörtök, 17 április 2008 17:28

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő

Az április 2-án rossz idő miatt félbeszakadt mezei futó diákolimpia megyei döntőt április 8-án fejezték be Zalaegerszegen. Ezen a VI. korcsoportos fiúk egyéni versenyében Gadányi Bálint 11A osztályos tanuló a 3. helyen ért célba és ezzel kivívta az országos döntőn való indulás jogát. Gratulálunk!
csütörtök, 17 április 2008 16:15

“Szántó-Kupa” kosárlabda kupa

A hagyományosan minden év tavaszán a Dr. Mező Ferenc Gimnáziumban rendezett “Szántó Zoltán-Kupán” idén is részt vett iskolánk kosárlabda csapata. Az ezúttal április 3-án csütörtökön megrendezett versenyen a “Cserisek” nagy csatában a 2. helyet szerezték meg. Gratulálunk a jó teljesítményhez!
csütörtök, 17 április 2008 12:13

Labdarúgás diákolimpia V. korcsoport

Április 1-én a “Mindenki Sportpályáján” került megrendezésre a labdarúgás diákolimpia városi döntője. Iskolánk csapata szoros mérkőzésen 3-2 arányú vereséget szenvedett a Széchenyi SZKI csapatától, így a 2. helyet szerezte meg.
szerda, 12 március 2008 16:58

Mezei Futó Bajnokság

Március 11-én kedden rendezték a Csónakázó-tónál a hagyományos Városi-városkörnyéki Mezei Futó-versenyt. Az V. korcsoportos fiúk versenyét Glavák Ádám, iskolánk 11.C osztályos tanulója nyerte nagy fölénnyel. A VI. korcsoportos fiúk versenyében szintén iskolánk tanulója, a 11.A osztályos Gadányi Bálint diadalmaskodott – messze maga mögé utasítva a vetélytársakat. Gratulálunk a kiváló szerepléshez!
szerda, 12 március 2008 00:00

“Városi Iskolai Sportnapok” röplabda

Március 10-én hétfőn rendezték a “Városi Iskolai Sportnapok” programsorozat utolsó előtti fordulóját, ahol a csapatok röplabdázásban mérték össze tudásukat. Iskolánk csapata a 3. helyet szerezte meg.Csütörtökön következik a versenysorozat utolsó fordulója a játékos sportverseny, amelyben sor- és váltóversenyek lesznek.
Pályázati támogatás jóvoltából csaknem tizenkétmillió forint értékben bővült új oktatási eszközökkel a Cserháti diagnosztikai műhelye.A Decentralizált Szakképzési Alap pályázatán elnyert eszközök a diagnosztikai műhelyben a múlt héten kerültek üzembe helyezése, aminek különösen az ott gyakorlatozó autószerelők (idén huszonhatan vannak), a közlekedésgépész technikusok (tizenkilencen), valamint az idei tanévben tizenegy fővel indított…
A “Városi Iskolai Sportnapok” rendezvénysorozat újabb fordulójában a kispályás labdarúgó torna került megrendezésre március 3-án a MÁV-csarnokban. Iskolánk csapata itt a döntőben -visszavágva a 4 nappal korábban elszenvedett vereségért – legyőzte a Zsigmondy csapatát és ezzel megszerezte a tornagyőzelmet. Szép volt fiúk! Csapatunk eredményei: Cseri – Piarista: 4:1 Cseri –…
1. oldal / 4
Nincsenek események

Eseménynaptár

December 2020
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

"Cserháti Iskoláért" Alapítvány
adószáma: 18658323-1-20

alapitvanyCserháti idegen nyelvi alapítvány
adószáma: 19274975-1-20